отаке в договорі є_!?:
4. ПРИЙОМ-ПЕРЕДАЧА ВИКОНАНИХ ПОСЛУГ.
4.1 Приймання виконаних послуг відбувається шляхом підписання Сторонами Акту прийому-передачі виконаних послуг. Виконавець складає та направляє Замовнику, належним чином ним підписаний та завірений печаткою Акт прийому-передачі виконаних послуг по здійсненню технічного нагляду за об’єктом будівництва.
4.2 Замовник зобов’язаний в 3–ри денний термін з моменту отримання від Виконавця Акту прийому-передачі виконаних послуг по здійсненню технічного нагляду за об’єктом будівництва, розглянути цей Акт, і, в разі відсутності зауважень (заперечень), підписати його, і один примірник повернути Виконавцю або скласти і надіслати на адресу Виконавця мотивовану відмову від підписання цього Акту.
4.3 Якщо Замовник не виконає зобов'язання, передбаченого пунктом 4.2 цього Договору, то послуги вважаються прийнятими з виконанням усіх умов договору та підлягають оплаті.
4.4 У випадку мотивованої відмови Замовника від приймання послуг, Сторонами у 5-ти денний строк складається двосторонній акт із переліком усіх недоліків і строків їх усунення.
4.5 Порядок усунення недоліків визначається Виконавцем з урахуванням узгодженого Сторонами терміну їх усунення. Після повного усунення Виконавцем усіх виявлених недоліків, Замовник підписує Акт прийому-передачі виконаних послуг по здійсненню технічного нагляду за об’єктом будівництва.
якщо є, то бий на умови договору і ЦКУ!!!
якщо немає, то бий на ЦКУ:
Стаття 882. Передання та прийняття робіт
1. Замовник, який одержав повідомлення підрядника про готовність до передання робіт, виконаних за договором будівельного підряду, або, якщо це передбачено договором, - етапу робіт, зобов'язаний негайно розпочати їх прийняття.
2. Замовник організовує та здійснює прийняття робіт за свій рахунок, якщо інше не встановлено договором. У прийнятті робіт мають брати участь представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування у випадках, встановлених законом або іншими нормативно-правовими актами.
3. Замовник, який попередньо прийняв окремі етапи робіт, несе ризик їх знищення або пошкодження не з вини підрядника, у тому числі й у випадках, коли договором будівельного підряду передбачено виконання робіт на ризик підрядника.
4. Передання робіт підрядником і прийняття їх замовником оформляється актом, підписаним обома сторонами. У разі відмови однієї із сторін від підписання акта про це вказується в акті і він підписується другою стороною.
Акт, підписаний однією стороною, може бути визнаний судом недійсним лише у разі, якщо мотиви відмови другої сторони від підписання акта визнані судом обґрунтованими.
5. Прийняття робіт може здійснюватися після попереднього випробування, якщо це передбачено договором будівельного підряду або випливає з характеру робіт. У цьому випадку прийняття робіт може здійснюватися лише у разі позитивного результату попереднього випробування.
6. Замовник має право відмовитися від прийняття робіт у разі виявлення недоліків, які виключають можливість використання об'єкта для вказаної в договорі мети та не можуть бути усунені підрядником, замовником або третьою особою.