office@stroytehnadzor.com.ua stroytehnadzor.ua@gmail.com
Форум

Ищем сотрудничество для реализации приборов неразрушающего контроля

Юрий :

Компания "Интерприбор" город Челябинск, Россия, рассматривает возможность открытия

представительства в Украине. Мы производим приборы неразрушающего контроля уже 25 лет.

Ищем партнеров среди компаний, лабораторий и технадзоров.

Обращаться : 137@interpribor.ru ,

полная информация о нас на сайте: www.interpribor.ru

Пишите нам, будем рады сотрудничать. С уважением, Юрий Борисович 

0
0
25 дек 2015 12:40
#1
Ответить Цитировать
Петро :

Опа!!!

А навіщо нам "москалі"!???

Юріє Борисовичу, ви напевно заблукали!

Росія велика - облаштовуйтесь десь там.

Якщо за 25 років Україна до Челябинська не звернулась - то чому Ви думаєте що саме зараз вдалий час розпочати з нами співробітництво.

Сподіваюсь що Ви відреагуєте на дане повідомлення.

1
0
25 дек 2015 17:01
#2
Ответить Цитировать
Владимир :

А навіщо нам "москалі"!???

 

Доброго ранку всім, хто не москаль!

 

"Москаляку на гілляку!!!" (с).

"Дякую Боже, що я не москаль" (с).

Або ще щось...

Навіщо переходити на особистості? Як організатор форуму, я проти цього.

 

Україна взяла курс на розрив економічних, політичних зав’язків з РФ, хоч і в ущерб себе.

Болюче, но розрив!

І це вірно!

Особисто я за вільне переміщення товарів, грошей, людей, але не з РФ, на то є певні обставини.

 

Я сам росіянин, але відчуваю себе українцем, потомком Київської Русі.

Всі ми повинні бути громадянами своєї країни, в якої живемо, і ми є такі, а в майбутньому - стати громадянами Світу.

На щастя це не політичний форум. Тому закликаю всіх учасників не порушувати “Правила форума”.

 

Щодо російської продукції, то ринок все давно розставив по своїх місцях, на всьому протязі останніх 25 років. Наша українська продукція більш конкурентоспроможна во всіх відносинах.

Перспективи цей проект з продажі російських приборів в Україні не має, ще і за все більше закриття кордону с РФ. То мені байдуже, хочуть люди, нехай спробують, допоможу порадою.


"Украина выходит из ЗСТ с Россией, поднимает пошлины на российские товары и вводит торговое эмбарго" (c).

Нехай щастить.

0
0
26 дек 2015 12:14
#3
Ответить Цитировать
Петро :
Так, згоден, на особистості переходити не варто і в майбутньому спробую цього більше не робити, але пропоную поспілкуватися із "ними" і зрозуміти хто є хто.

Юріє Борисовичу, що скажете?

Наперед дякую за коментарі.
0
0
29 дек 2015 11:42
#4
Ответить Цитировать
Владимир :
Дякую!!!
Краще так:

"Я пишаюся тим, що я українець!!!" (с)
0
0
29 дек 2015 14:49
#5
Ответить Цитировать
Петро :
"Я пишаюся тим, що я українець!!!" (с)
Я дійсно пишаюся тим, що я УКРАЇНЕЦЬ !!!
2
0
29 дек 2015 14:56
#6
Ответить Цитировать
Алла Нижник :
Хто в Україні окрім Новотесту, ще продає (виготовляє) прилади. Поділіться досвідом. Потрібні прилади для доріг - щільноміри.
Дещо у нас є  techexpert-west.pp.ua інжинірингова компанія з технічного нагляду, м. Львів.
 
0
0
26 апр 2017 15:11
#7
Ответить Цитировать
Петро :
Мої знайомі десь трохи раніше придбали прилад (здається файл прикріпився до даного повідомлення), можливо щось в ньому вичитаєте корисне, бо хто і де купляв - історія замовчує. Динамічний щільномір ДПУ інструкція.pdf
0
0
26 апр 2017 16:01
#8
Ответить Цитировать
Алла Нижник :
Такий маємо. Хороша річ для піску та однорідних грунтів.
0
0
26 апр 2017 16:54
#9
Ответить Цитировать