office@stroytehnadzor.com.ua stroytehnadzor.ua@gmail.com
Форум

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності

Петро :
Колеги, вітаю усіх, 17.01.2017 року ВР кількістю 238 голосів прийняла "Закон про зміни до законів".
Що то є і з чим його, так би мовити їдять - зміг переглянути тільки редакцію "Проект від 13.12.2016р.", кінцеву версію цього Закону поки не знайшов.
Що мушу сказати: з одного боку усе правильно, так давно треба було зробити, а з іншого боку (в деяких частинах) можна побачити те, що закон в деяких аспектах писався під когось.
Вийде офіційний варіант Закону - зможемо щось говорити конкретніше.
А коли вступить в силу - то й достоменно зараз не відомо.
А скільки ще нормативної документації потрібно буде переробити і змінити - ОЙ!!!

Що думаєте з цього приводу - будь ласка поділіться думками.
Удачі і чекаю на коментарі.
Закону про внесення змін до ... удосконалення містобудівної діяльності.doc Пояснювальна записка до проекту закону ... удосконалення містобудівної діяльності.pdf
0
0
20 янв 2017 11:35
#1
Ответить Цитировать
Петро :
Відверто кажучи я очікував дещо жвавішої реакції на цю тему :(

Як на мене, то зараз, а саме з моменту вступу цього Закону в дію, настане дещо переломний момент для ДУУУУУУУУУУУУУУУУУУУЖЕ багатьох хитро...опих забудовників.
Якщо раніше проектом показали 4 поверхи, обминули експертизу, порушили багато нормативів та розпочали будівництво під декларацією!!!
Потім надбудували зверху ще з 10-ток поверхів і здали як незаконне будівництво заплативши разок штраф, при усьому будівництво вели господарським способом ховаючись максимально від податків та тим самим потужно занижаючи собівартість, то сьогодні ця "лафа" закінчилась.
Це одна із думок на цю тему.

Дякую за увагу, чекаємо на офіційні публікації і зміни в дуже і дуже багатьох нормативах.
0
0
30 янв 2017 08:48
#2
Ответить Цитировать
Александр :
Тема постоянно под прицелом.
Предварительно можно сделать вывод и предсказать дальнейшие события. Но все сводится не только к тому, что будет больше экспертиз проектов (теперь и СС2), контроля застройщиков, а к тому, что прежде всего больше денюжек польется в карманы ГАСКа, для получения тех самых разрешительных документов. Декларацию получить - раз плюнуть, а вот разрешение это другое дело. При разрешения идут через кассу - Киев. Наша власть нас приучила к тому, что во всем нужно искать злой умысел и чью-то корысть, и в конце-концов так оно и происходит.

Когда наш Минрегион и ГАСК делали что-то для упрощения процедуры? Когда думали о Заказчике, Подрядике и Проектировщике?
1
0
30 янв 2017 21:02
#3
Ответить Цитировать
Владимир :
Відверто кажучи я очікував дещо жвавішої реакції на цю тему :(

Як на мене, то зараз, а саме з моменту вступу цього Закону в дію, настане дещо переломний момент для ДУУУУУУУУУУУУУУУУУУУЖЕ багатьох хитро...опих забудовників.
Якщо раніше проектом показали 4 поверхи, обминули експертизу, порушили багато нормативів та розпочали будівництво під декларацією!!!
Потім надбудували зверху ще з 10-ток поверхів і здали як незаконне будівництво заплативши разок штраф, при усьому будівництво вели господарським способом ховаючись максимально від податків та тим самим потужно занижаючи собівартість, то сьогодні ця "лафа" закінчилась.
Це одна із думок на цю тему.

Дякую за увагу, чекаємо на офіційні публікації і зміни в дуже і дуже багатьох нормативах.

Класична схема...
Петро, я сьогодні був в відділу продажу ЖК "Науковий", вул.Петропавловська, 38; 40.
Аж з 27мого поверху дивився панораму м. Києва та телевежу. Видова квартира!!!
http://forum.domik.ua/zhk-nauchnyj-ul-petropavlovskaya-40-budinvest-kapital-t22723.html

Специально для этой темы, под видом покупателя сегодня 31.01.2017г. поехал на один из бывших объектов Войцеховского.
Перейду на російську, так краще в мене получиться виразити спогади.

Поверхностное личное впечатление, не вникая глубоко в проблемы, то что режет:
Домина 27этажей посреди частного сектора на малюсеньком клаптике земли. Т.е. с парковкой ...опа, подземным паркингом не пахнет.
Построено 2е секции по 27этажей, планируется 3я секция, где, ее втиснут пока загадка. На каждом этаже одной секции по 6-8 квартир.
В секции 2а лифта, хотя по нормам свыше 25этажей необходимо 3и лифта.
Запитка электроэнергией скорее всего по временной схеме с одного источника, того старого ТП, которое прямо под восточными окнами 2го этажа. Возможно поэтому продажник мне активно рассказывал, что установлен дизельгенератор для лифтов.
Как остальные сети подключены-загадка.
Как собирались нагрузки и для какой финальной этажности строения - это загадка. Какие фундаменты, какой конструктив каркаса? Экспертиза Проектной документации - не, не слышал.

Так это строение первоначально запускалось как реконструкция жилого дома(2х этажной сталинки) и, естественно, по Декларации(Реконструкция, III-я категория), фото с того форума прилагаю.
Но тут и ежу понятно, что это ни как не Декларация, а СС-2, категория 4 или СС-3, категория 5, экспертиза и Дозвил.
Но, тем не менее, строение построено, идут активные продажи и "оно" планирует расширятся. И цены за м2 относительно низкие. Халява!!!

И, аналогично, построят 3ю секцию в 32этажа по Декларации и без экспертиз и разрешений.
В отделе продаж вкратце застал какую-то руганину жильцов в лице ОСББ с представителями застройщика.
Жильцы-инвесторы в тихом шоке и дай им оружие, то перестреляли бы и застройщиков и инспекцию ГАСКа.
Занавес.

Закон вірний.
Але НЕ розумію, що цій Закон змінить?
Блядей-аферистов в лице застройщиков и в лице контролирующих то не поменяешь, они приспосабливаются и служат любой власти, да и власти - бляди и с каждыми старо-новыми кадрами все интереснее и интереснее.
Дякую.
0
0
01 фев 2017 02:10
#4
Ответить Цитировать
Петро :
А не скажіть, хоч і "блядей аферистов" достатньо, депутати то прийняли цей закон.
Я щиро вірю що в майбутньому всеж він дасть свої плоди, варто тільки згадати зміну нормативів, як наприклад "Правила забудови м.Києва" помножили на "0" Законом про врегулювання містобудівної діяльності.
Нічого, звикли, звикли до декларацій та й усього іншого.
Сьогодні вносимо поправки в цей закон - теж звикнемо, поправимо в мозгу світогляд та будемо робити усе правильно, бо 27 поверхів по декларації під соусом реконстукції - то дійсно нісенітниця та супер наглість.
Тим хто про це знає з боку "органів" і нічого не робить що б наказати тих хто порушує законодавство, то їм ті органи треба було б і повідривати, адже там (на таких будівництвах) маса порушень і можуть, як наслідок, постраждати люди.
Куди ми котимося - не відомо.
Я впевнений, не сьогодні - то завтра, всеж усю цю "нечисть" вичистимо, якщо не ми, то наші нащадки.
0
0
01 фев 2017 09:34
#5
Ответить Цитировать
Владимир :
...
Тим хто про це знає з боку "органів" і нічого не робить що б наказати тих хто порушує законодавство, то їм ті органи треба було б і повідривати, адже там (на таких будівництвах) маса порушень і можуть, як наслідок, постраждати люди.
...

Открою секрет...

Они все "в доле"!!!)))

И прокуратура, и суды, и все проверяющие органы всех мастей и рангов без исключения(я их не лесно обозвал и ладно) и бандиты, все в связке.

Внимание, вопрос.
-А не захочет ли Застройщик с деньгами (связями, властью и без предрассудков) нарушить закон?
Вопрос скорее риторический.
В мутной воде легче получать сверхприбыли и продолжать жировать, как привык.
Закон конечно правильный, редко принимается что-то НЕ дурне, а если и принимается, то с эн-ной попытки и то мабуть на автомате тисканья и с бодуна.
А пока друзьям - все, остальным - закон!
1
0
01 фев 2017 23:34
#6
Ответить Цитировать