office@stroytehnadzor.com.ua stroytehnadzor.ua@gmail.com
Форум

Інженер консультант

Валентин :
Доброго дня. Питання для фахівців. Інженер консультант -  Відмінності від інженера технічного нагляду, перспектива розвитку. 
0
0
15 дней назад
Ответить Цитировать
Петро :
Доброго дня. Питання для фахівців. Інженер консультант -  Відмінності від інженера технічного нагляду, перспектива розвитку. 
Доброго дня.
Для яких фахівців питання;))

Якщо уже маєш 2 сертифікати (сертифікат проектувальника чи експерта та сертифікат технагляда) - можеш подаватися на отримання сертифікату Консультанта (збірник 64 зміна 11 сподіваюся прикріпмлося)

І так, Консультант, що може здійснювати від імені Замовника (винятково на мій хлопський розум):
1. Вести проект до початку будівельних робіт, тобто все що стосується: містобудівної документації; проектування;
2. Вести проект під час виконання будівельних робіт, тобто як Менеджер будівельного проекту
3. Бути зареєстрованим по ДАБІ (чи як воно буде скоро називатися) як інженер з технічного нагляду
4. Супроводжувати проект в різних його частинах, наприклад як фінансовий аналітик, тощо
5. Ну і вести все по проекту про що Консультант домовиться із Замовником за якісь там гроші

О, а тепер трошки про гроші (ОСЬ ТУТ УВАГА!!! це я собі так бачу, як художник), і не кажу про отримання сертифікату, це само по собі розуміється, кажу про його дійсність, тобто підтримку, а для цього напевно треба (хоча не факт, якщо ти уже маєш сертифікат Консультатна):
А. Продовжувати раз на 5 років сертифікат проектувальника чи експерта
- це щонайменше короткострокові курси
- це і підтвердження своєї кваліфікації де ти був проектувальником (звіти, якісь витяги з проектів, тощо)
Б. Продовжувати раз на 5 років сертифікат технічного нагляду
- це знову ж таки як мінімум короткострокові курси
- це знову ж таки підтвердження своєї кваліфікації об'єктами (звіти, дозволи, тощо)
В. Продовжувати ті ж кожні 5 років (ну чи оновлювати кожні 5 років з підняттям рівня кваліфікації) сам сертифікат Консультанта
- і знову курси
- і знову підтвердження де ти і як працював цим же консультатном

а до усього вище і:
- якісь страховки
- якісь гільдії
- екзамени
- вартість самих сертифікатів
- печатки, корочки
- ще щось, що поки ще не придумала наша держава аби нам було значно краще вести свою діяльність

- Про штрафи під час діяльності взагалі мовчу

Як по мені то на все зазначене вище (аби все було пучком) треба окрім грошей, ще трішечки зайвого часу і дещо більше здоров'я

Складаючи все до купи, думаю, Консультант має отримувати ахренєзні зарплати, які, до речі, ще треба буде довести замовнику (роботодавцю) що він (Консультант) того вартий і окрім усього ще й належно вести діяльність, аби також довести свою працекорисність (о як сказав)

Дивіться, думайте, вирішуйте, але думаю що в найближчому майбутньому така позиція Консультатна буде востребувана в компаніях з іноземними інвестиціями

Якщо є думки чи інфо - доповнюйте, діліться

Як завжди,
гарних усім проектів,
на все добре. ZMINA_11.pdf
1
0
15 дней назад
Ответить Цитировать
Валентин :
Дякую за смістовну відповідь. Підсумовуючи все до купи виходить , що Інженер консультант "трошечкі круче" ніж інженер технічного нагляду. Ширше спектр. Пригадуючі що попереду нас чекають зміни з цифровим підпісом, бачу для себе доцільність пройти навчання та отримати сертифікат Інженера консультанта. Освіта ( магістр Цивільне будівництво та інженерія та стаж 4 роки ) дозволяють це. 
0
0
15 дней назад
Ответить Цитировать
Валентин :
Дякую за смістовну відповідь. Підсумовуючи все до купи виходить , що Інженер консультант "трошечкі круче" ніж інженер технічного нагляду. Ширше спектр. Пригадуючі що попереду нас чекають зміни з цифровим підпісом, бачу для себе доцільність пройти навчання та отримати сертифікат Інженера консультанта. Освіта ( магістр Цивільне будівництво та інженерія та стаж 4 роки ) дозволяють це. 
0
0
15 дней назад
Ответить Цитировать
Петро :
Цивільне будівництво та інженерія та стаж 4 роки ) дозволяють це. 
Мета правильна, але зважайте на усі аспекти даного напрямку

А по вашому питанню:
- Просто освіти не достатньо
- 4-х років теж не достатньо, треба 5,
- ще треба сертифікат Технагляда та Проектувальника або Експерта

Удачі!

1
0
15 дней назад
Ответить Цитировать
Юрий :
Инженер-консультант должен быть при юридическом лице, была такая информация