office@stroytehnadzor.com.ua stroytehnadzor.ua@gmail.com
Форум

Инженер технического надзора за строительством и куратор объекта

Виталий :
День добрый, коллеги!!! Столкнулся я с такой ситуацией: на предприятии я являюсь земестителем начальника предприятия, до этого был начальником отдела гидротехнических и инженерных сооружений, имея сертификат и вёл тхнический надзор за строительством, касающегося только моего отдела. Теперь же в моём подчинении два отдела и следить за ходом строительных работ, учитывая мою должность, у меня просто не хватает времени. Так вот сам вопрос: могу ли я официально делегировать полномочия, как куратору, другому инженеру за ведение технического надзора при строительстве?
0
0
30 июн 2020 11:14
#1
Ответить Цитировать
рост :
1. Якщо технагляд працює і в підрядника, і в замовника - то це порушення чинного законодавства...
2. Думаю, що можна делегувати повноваження по технагляду іншому інженеру з технагляду, який має кваліфікаційний сертифікат відповідної категорії..., але більше всього, в такому випадку, відповідно до законодавства треба-буде повідомити ДАБІ про зміну відповідального виконавця(технагляда) у дозвільних документах...
3. Варіант ще один, але по ньому немає чіткого законнного алгоритму..., але він і не заборонений...: зробити "групу інженерів з технагляду", тобто по одному обєкту технічний нагляд здійснює технагляд кілька сертифікованих інженерів з технагляду..., це не заборонено, але більше всього, що треба-буде повідомити про це ДАБІ...
 
0
0
30 июн 2020 12:55
#2
Ответить Цитировать
Виталий :
Доброго дня! Дякую за відповідь. Проблема в тому що сертифікат маю тільки я.
0
0
02 июл 2020 08:29
#3
Ответить Цитировать
рост :
відповідно до законодавства технагляд можуть здійснювати тільки сертифіковані інженери...
не сертифіковані - не можуть здійснювати технагляд...
треба шукати сертифікованих і тоді переписувати дозвільні документи на будівництво щодо технагляду на нових сертифікованих інженерів...
іншого варіанту законного немає...
0
0
02 июл 2020 10:47
#4
Ответить Цитировать