office@stroytehnadzor.com.ua stroytehnadzor.ua@gmail.com
Форум

Обязателен ли технадзор при Поточном ремонте?

юрий :
Поточный ремонт, комунальные средства, при утверждении плана ремонтов на год в КМДА требуют объяснить почему нет технического надзора.
Есть ли нормативы которые объясняют нужен или нет технический надзор при поточных ремонтах?
2
-1
28 май 2019 09:49
#1
Ответить Цитировать
Петро :
Доброго дня усім!!!
Цікаве питання не тім чи має бути технічний нагляд при тих чи інших роботах, питання в тім хто питає і чи знає (той хто запитує) хоч якісь закони.

Перша відповідь на подібне має бути така: - При даному виді робіт технічних нагляд не потребується!
Очікуємо повторно від КМДА: - а чому?
Відповідь: - а тому що ніде в законодавстві не кажеться що треба.
Питання далі: - а ми думаємо що треба!
А ви в відповідь: - а де це написано, бо думати мало.
- А вони про постанову 466
- А ви про поточний ремон, дефектний акт і що таке там не передбачено
- А вони кажуть що все одно треба
- А ви починаєте щось заповнювати (із постанови 466 берете перший подібний бланк заяви і ...)

і тут вилазять всілякі боки, бо при заповнення починає чогось не вистачати, ну по типу: Проекту, ну чи розрахунку класу наслідків, Містобудівних умов і обмежень, потім ТУ, а далі питання Авторського нагляду, ну і відповідно Технічний нагляд, але то все для нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту і все!!! 

Поточний ремонт - то не той кампот і про нього трошки пишеться тут https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v-401509-03/ed20030430/find?text=%CF%EE%F2%EE%F7%ED%E8%E9+%F0%E5%EC%EE%ED%F2

Ну от приблизно так.

Особиста позиція моя: для того що б сказати комусь про щось, точніше довести правоту чи зворотнє - обов'язково треба знати: що робиться - які види робіт; сума; норми та правила; мати фахового кошторисника, тощо, а вже потім робити висновки.

Юрію, якщо коротко - нормативів які пояснюють необхідність технічного нагляду на поточний ремон (саме в формулюванні "Поточний ремонт") напевно Ви не знайдете, що найменше я про такі не знаю.
Колеги, якщо я не правий - поправте будь ласка та просто скиньте ссилку на норматив і хоча б номер пункту, ну чи що там.
 
1
-1
11 июн 2019 16:02
#2
Ответить Цитировать
боз :
Дядя Пєтя!, добрий день, дай Бог здоровя і удачі...
Дьдь Пєтя, пора вже писати номер карти, щодо оплати за консультейшн..., а то маніпулятівним дєлітантам в падло посидіть в неті..., все хотять на шаріка і чужими руцями...)), хай хоч трохо попрацють.., може і в люди вибюця, ато за сало сертифіканувся, а як до діла, то на порозі всрався...)))
А ще по суті - то там є декілька НА з визначеннями - ху із ху, енд хау мач ху..., нема технагляда, ну і мать йо так..., якщо кда не зна чи треба технпгляд..., тоді може нехай самі і ремонтик за мізєр в допусках і зроблять...!!!???
кароче - грусть-таска-пєчаль..., довкола імпотєнтна дроч...
 
4
-2
12 июн 2019 12:38
#3
Ответить Цитировать