office@stroytehnadzor.com.ua stroytehnadzor.ua@gmail.com
Форум

Вдавливание свай. Отклонение по горизонту

Вадим :
Добрый день.
Подрядчик вдавливает 16 метровые свай. Свай дают отказ от проектной отметки до 1,5 м. Как правильно оформлять документально такую ситуацию. Какие действия? 
0
0
24 сен 2018 16:25
#1
Ответить Цитировать
Петро :
Доброго дня.
Вибачте що не відразу, але все ж.

Відказ - це НОРМАЛЬНО, адже при різних ґрунтах по різному палі сідають.
1. Загальний жкрнал робіт - обов'язково там має підрядник (виконавець робіт) це фіксувати на кожну палю, з вказівкою проектної глибини та фактичної
2. Авторський нагляд - треба його визвати, а він в свою чергу має зробити запис в Журналі авторського нагляду з можливими допусками по відказу паль (ну там керуючись нормами, геологією, бла-бла-бла...)
3. Виконавча документація - геодезичні схеми, плани, тощо, мають бути обов'язково погоджені з авторським наглядом (проектувальник має підтвердити власним підписом про те що він в курсі про те що робиться з його проектним рішенням) 
4. Акти на приховані роботи - номери паль також мають бути вказані, які не дойшли до проектної глибини (абсолютне співпадіння із Загальним журналдом робіт)

В разі якщо з боку проектувальника (авторського нагляду) відсутні вказівки щодо виконання паль дублів - значить "кіно" сталося і все добре!
Удачі
0
0
17 окт 2018 09:10
#2
Ответить Цитировать
Юрий :
+ журнал забивки свай
0
0
17 окт 2018 09:58
#3
Ответить Цитировать
Петро :
+ журнал забивки свай
Так, дякую за підказку, зовсім "запамятовал" що сьогодні з 2016р. такі журнали є обов'язковими,
тобто ми говоримо про "Журнал виконання робіт із занурення (забивки) паль"
0
0
17 окт 2018 10:07
#4
Ответить Цитировать